Środki czystości VOIGT

Środki czystości

 » Środki czystości » Środki czystości VOIGT

  • Środki czystości VOIGT
    Środki czystości VOIGT

PIKAPUR

Skoncentrowany środek do bieżącej pielęgnacji pomieszczeń i urządzeń sanitarnych.

Rozpuszcza naloty z kamienia wodnego, resztki mydła, tłusty brud oraz rdzawe nacieki. Przeznaczony do powierzchni i urządzeń odpornych na działanie kwasów, takich jak: kafelki ceramiczne, porcelana, chrom, stal nierdzewna, szkło i tworzywa sztuczne

PIKASAT

Skoncentrowany środek do gruntownego czyszczenia ceramicznych urządzeń sanitarnych. 

Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, osady wapienne, cementowe i urynowe oraz resztki mydła. Szczególnie zalecany do mycia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek. Przydatny w czyszczeniu przedmiotów chromowanych i przedmiotów wykonanych ze stali nierdzewnej

GRUNDPUR

Skoncentrowany środek o silnych właściwościach czyszczących do gruntownego mycia mocno zabrudzonych powierzchni. 

Skutecznie usuwa stary brud, tłuszcze, pasty oraz warstwy polimerowe

BRUDPUR

Skoncentrowany środek do usuwania tłustego brudu. Skutecznie usuwa zarówno osady kuchenne, jak i zabrudzenia ropopochodne (oleje i smary). 

Szczególnie zalecany do czyszczenia powierzchni wodoodpornych. Może być stosowany do mycia części maszyn i silników. Nadaje się do prania odzieży roboczej i moczenia mocno zabrudzonych firan.

KAMPUR 

Skoncentrowany środek przeznaczony do mycia wodoodpornych podłoży. 

Szczególnie zalecany do marmuru, lastrika i podłóg kamiennych. Może być stosowany do PCV. Po przepolerowaniu pozostawia połysk na umytych powierzchniach. Nie pozostawia smug i zacieków.

PANELIN

Skoncentrowany środek przeznaczony do utrzymania czystości paneli podłogowych i ściennych. 

Posiada podwyższone właściwości myjące i jednocześnie nabłyszczające. Skutecznie usuwa kurz, brud oraz zaplamienia i zatłuszczenia z mytych powierzchni, pozostawia cienką powłokę o delikatnym połysku.

KATOPOL

Skoncentrowany środek o podwyższonych właściwościach czyszczących, przeznaczony do mycia przedmiotów z tworzyw sztucznych, pleksi oraz powierzchni lakierowanych. 

Zalecany do mycia komputerów, telewizorów, radioodbiorników, aparatów telefonicznych oraz maszyn biurowych. Usuwa przebarwienia nikotynowe.

MEBLIN

Skoncentrowany środek szczególnie zalecany do mycia mebli, zarówno matowych jak i z połyskiem. 

Skutecznie usuwa brud z powierzchni lakierowanych, emaliowanych i ceramicznych. Może być stosowany do płytek ściennych i podłogowych, tworzyw sztucznych oraz szkła. Pozostawia przyjemny zapach.

NANO SAN

Skoncentrowany, antybakteryjny, antystatyczny środek do bieżącego mycia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych o przyjemnym zapachu grejpfrutów. 

Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, tłusty brud, osady wapienne i mydlane występujące na glazurze i szkle. Szczególnie zalecany do mycia armatury łazienkowej, szyb kabin prysznicowych, wanien kąpielowych, powierzchni ceramicznych i porcelanowych.